صفحه اصلی
به همت دكتر زمرديان، ايران عضو انجمن بين المللي شبيه سازى عملكرد ساختمان IBPSA شد.
  • 5969 بازدید

با افتخار اعلام مي نمايد انجمن بين المللي شبيه سازي عملكرد ساختمان IBPSA اخيرا زير مجموعه رسمي خود را در ایران IBPSA-Iran تاييد كرده است. هدف اين انجمن فراهم كردن بستري براي تبادل اطلاعات و همكاري های علمی، تحقيقاتي و صنعتي بين محققان و متخصصين شبيه سازي عملكرد ساختمان در حوزه هاي مختلف اعم از انرژی، روشنایی، حریق، تهویه، اکوستیک و ... است. هیئت موسس و اعضای کمیته راهبری متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه  های کشور و محققین در رشته های علوم ساختمان و مکانیک بوده که دارای سوابق تحقیقاتی شاخص در این زمینه اند.
اطلاعات تکمیلی به زودی از طریق وب سایت (http://ibpsa.sbu.ac.ir) اعلام خواهد شد.

چنانکه مستحضرید IBPSA معتبرترین انجمن دنیا در زمینه شبیه سازی عملکرد ساختمان و انرژی و محل تبادل و تعامل و ارائه اخرین دستاوردها و نواوری های این موضوع است که تا کنون بیش از بیست سال بصورت مداوم کنفرانسهای مربوطه آن برگزار شده است.
با پیگیریهای خانم دکتر زمردیان عضو هيأت علمى دانشكده معمارى و شهرسازى دانشگاه شهيد بهشتى، ایران سی و سومین کشوری است که عضویتش در این انجمن به رسمیت شناخته شده است و سایت و Host آن نیز در دامنه دانشگاه شهید بهشتی به ادرس http://ibpsa.sbu.ac.ir ایجاد شده و به زودی اطلاع رسانی های تکمیلی و برنامه ها و فعالیتهای آتی انجام خواهد شد.

اعضای کمیته راهبری این انجمن در ایران متشکل از متخصصین حوزه های علوم ساختمان در رشته های مختلف، (معماری، کامپیوتر، برق و مکانیک) از دانشگاه های برتر داخلی و خارجی است.

افزودن نظرات