صفحه اصلی
تیم کشتی دانشگاه شهید بهشتی نایب قهرمان مسابقات منطقه یک کشور
  • 1459 بازدید

تیم کشتی دانشگاه شهید بهشتی نایب قهرمان مسابقات منطقه یک کشور

تیم کشتی آزاد و فرنگی دانشگاه شهید بهشتی با کسب 19 مدال و در رقابتی نزدیک با دانشگاه تهران به خاطر مصدومیت و اشتباه داوری به مقام نایب قهرمانی مسابقات منطقه یک کشور دست یافت.

سه شنبه 15 اسفند 1402سالن شماره یک تربیت بدنی میزبان کشتی گیران دانشگاه‌های منطقه یک کشور بود. در رقابت‌های کشتی آزاد 14 دانشگاه در ده وزن شرکت داشتند که پسران آزاد کار بهشتی موفق شدند با کسب 1 نشان طلا، 5 نقره و 4 برنز و کسب 185 امتیاز پس از رقابت تنگاتنگ با دانشگاه تهران به دلیل مصدومیت دو ورزشکار در فینال مسابقات بعد از دانشگاه تهران 188 امتیازی به مقام نایب قهرمانی قناعت کرد و دانشگاه خوارزمی مقام سوم رقابت‌های را بدست آورد.

در 57 کیلوگرم علی ایمانی مقام دوم، در 61 کیلوگرم علیرضا عباسی مقام اول، در 65 کیلوگرم مرتضی عطایی مقام سوم، در 70 کیلوگرم محمدرضا مفخم مقام سوم، در 79 کیلوگرم امیر زیوداری مقام سوم، در 86 کیلوگرم امیرحسین مظلومی مقام دوم، در 92 کیلوگرم محمد روشن مقام سوم، در 97 کیلوگرم محمدامین حمزه لو مقام دوم و در 125 کیلوگرم آرش شیرشاهی مقام دوم را بدست آوردند.

در کشتی فرنگی ده دانشگاه به رقابت پرداخت که در پایان تیم‌های دانشگاه‌های تهرانبا 195 امتیاز مقام اول ، شهید بهشتی با 185 امتیاز، به دلیل مرغوبیت مدال مقام دوم و صنعتی شریف با 185 امتیاز مقام سوم را بدست آوردند.

فرنگی کاران بهشتی در 55 کیلوگرم ابوالفضل کوراوند مقام اول، در 60 کیلوگرم علی آرایش مقام اول، در 63 کیلوگرم مرتضی پاشایی مقام سوم، در 67 کیلوگرم امیرعلی سراج مقام اول در 72 کیلوگرم علیرضا اسماعیل پور مقام سوم، در 77 کیلوگرم امیرحسین جلالی مقام سوم، در 82 کیلوگرم عارف نعمتی مقام اول، در 87 هفت کیلوگرم مصطفی لامعی مقام سوم، در 97 کیلوگرم پارسا پرتویی مقام سوم و در 130 کیلوگرم مهدی شرفی مقام پنجم را بدست آوردند.

شایان ذکر است هدایت تیم کشتی را دکتر امیررضا خادم، ابراهیم زنگی، امیرحسین شریفی سلطانی، مجید حسینلو به عهده داشتند. دکتر علی مقدسی به عنوان مربی بدنساز، نوید سیفان سرپرست کشتی آزاد و دکتر داوود لکی سرپرست کشتی فرنگی تیم را همراهی کردند.

افزودن نظرات