Home
​بازگشایی «مرکز اسناد و تحقیقات» دانشکدة معماری و شهرسازی
  • 525 Views

​بازگشایی «مرکز اسناد و تحقیقات» دانشکدة معماری و شهرسازی

دکتر حافظی رییس دانشکدة معماری و شهرسازی دانشگاه از آغاز بهره‌برداری از طرح توسعة «مرکز اسناد و تحقیقات» این دانشکده از بیست و یکم دی ماه خبر داد. او گفت: طرح توسعة مرکز اسناد و تحقیقات دانشکده از بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز شد و در گام اول با اختصاص مجموعه فضاهای جدید در مجاورت کتابخانة دانشکده موقعیت مکانی مرکز تغییر کرد.

رییس دانشکدة معماری و شهرسازی در ادامه افزود: پس از بازسازی و ساماندهی مکان جدید، مرکز اسناد و تحقیقات با آرایش فضایی تازه و افزودن فضاهایی شامل اتاق مخزن نقشه‌ها، اتاق مخزن اسلایدها، سالن پژوهش، اتاق مخزن آلبوم‌ها و سالن قرائت‌خانه طراحی و بازسازی شد.

وی در این خصوص افزود: کار انتقال تدریجی اسناد و مدارک در دو مرحله در تابستان ۱۳۹۸ و در تابستان ۱۳۹۹ انجام شد و در نهایت پاییز سال جاری با تأمین تجهیزات و تأسیسات لازم، این  مرکز با امکاناتی بیشتر و در فضایی تازه برای ارائه خدمات به استادان و دانشجویان دانشکده و دیگر پژوهشگران آماده شد.

گفتنی است، علاقه‌مندان از روز یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ می‌توانند در روزهای زوج برای مطالعة اسناد و مدارک مورد نظر خود به مرکز اسناد و تحقیقات مراجعه کنند. بدین منظور متقاضیان لازم است از یک هفته قبل با ارسال پیامی به نشانی ایمیل aarc@sbu.ac.ir اسناد و مدارک مورد نیاز، موضوع پژوهش و تاریخ و ساعت حضور خود را اعلام کنند و پس از دریافت تأییدیه در موعد مقرر در سالن قرائت‌خانه مرکز حاضر شوند.

1 Comment