صفحه اصلی
انتخاب استادان برگزیده دانشکده معماری و شهرسازی در جشنواره آموزش دانشگاه شهید بهشتی
  • 1282 مشاهدات

انتخاب استادان برگزیده دانشکده معماری و شهرسازی در جشنواره آموزش دانشگاه شهید بهشتی

۱. آقای دکتر علیرضا فلاحی (مدرس برگزیده آموزشی)
۲. خانم دکتر عاطفه کرباسی (مدرس برگزیده آموزشی)
۳. خانم دکتر پانته آ حکیمیان (مدرس برتر در حوزه آموزش الکترونیکی)

 

جشنواره آموزش دانشگاه شهید بهشتی در سال 1400، با تقدیر از مدرسان برگزیده، واحدهای برتر آموزشی و الگوهای موفق یادگیری الکترونیکی، یکشنبه 19 اردیبهشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در جشنواره آموزش دانشگاه که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد، حجت الاسلام رجالی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، دکتر نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی؛ دکتر افضلیان، معاون آموزشی؛ دکتر ابراهیمی مقدم، مدیر برنامه ریزی و ارزیابی آموزشی دانشگاه؛ دکتر قهرمانی، مدیر توسعه آموزش های آزاد و دکتر قاضی زاده، عضو هیات علمی مهندسی برق  به ایراد سخنرانی پرداختند.

حجت الاسلام رجالی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در سخنانی، کار معلم را استخراج استعدادها دانست که با گرانترین گوهر هستی یعنی انسان سروکار دارد.

دکتر نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، انسان را یک مشت خاک به علاوه علم به معنای جامع آن خواند که این مشت خاک توسط معلم به انسان بدل می شود.

دکتر علی اکبر افضلیان، معاون آموزشی دانشگاه، با اشاره به تاثیرات همه گیری کووید 19 بر آموزش، گزارشی از فعالیت های و برنامه های دانشگاه در سال 1400 ارائه نمود.  

دکتر قهرمانی، در سخنرانی خود با عنوان «نگاهی به دانشگاه، با تاکید بر گذار از آموزش حضوری به یادگیری ترکیبی»، برخی نیروهای موثر بر تحول یادگیری دانشگاه، نتایج و پیامدهای این تاثیر این نیروها و راهکارهای موثر را برشمرد.

دکتر ابراهیمی مقدم، مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی آموزشی دانشگاه؛ در سخنان خود به بررسی «نهادینه سازی هوش مصنوعی و آموزش هوشمند» پرداخت.

در این جشنواره، 27 مدرس برگزیده آموزشی و 19 عضو هیات علمی در بخش تجارب قابل تقدیر در آموزش مجازی و  5 واحد برگزیده آموزشی معرفی و تقدیر شدند. در بخش دیگری از این مراسم، یاد و خاطره 4 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه که در سال 1399 دعوت حق را لبیک گفتند گرامی داشته شد و همچنین از 17 عضوهیئت علمی که در سال 1399 به ‌افتخار بازنشستگی نائل‌آمده‌اند تجلیل شد.

 

مدرس برگزیده آموزشی

نام ونام خانوادگی

دانشکده/ پژوهشکده

مرتبه علمی

دکتر دومینیک میشل ترابی

ادبیات و علو انسانی

دانشیار

دکتر کاظم دزفولیان

ادبیات و علو انسانی

استاد

دکتر حجت رسولی

ادبیات و علو انسانی

استاد

دکتر نگار ذیلابی

الهیات و ادیان

استادیار

دکترمحمد حسین زارعی

حقوق

دانشیار

دکتر محمد جلالی

حقوق

استادیار

دکتر حسین پور شهریار

علوم تربیتی و روان شناسی

استادیار

دکتر جلیل فتح آبادی

علوم تربیتی و روان شناسی

دانشیار

دکتر رضا طالب

علوم ریاضی

استادیار

دکتر هادی فراهانی

علوم ریاضی

استادیار

دکتر محمد حسین آدابی

علوم زمین

استاد

دکتر محمد مهدی حسین زاده

علوم زمین

دانشیار

دکتر محبوبه تصویری

شیمی

استادیار

دکتر حسین ریاحی

علوم و فنآوریهای زیستی

استاد

دکتر علی‌رضا فارسی

علوم ورزشی و تندرستی

استاد

دکتر شانت شهبازیان

فیزیک

دانشیار

دکتر اسلام ناظمی

مهندسی و علوم کامپیوتر

دانشیار

دکتر طیبه امیر خانی

مدیریت و حسابداری

استادیار

دکتر حسن فارسیجانی

مدیریت و حسابداری

دانشیار

دکتر عاطفه کرباسی

معماری و شهرسازی

استادیار

دکتر علی رضا فلاحی

دانشکده معماری و شهرسازی

استاد

دکتر یدالله دادگر

دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی

استاد

دکتر محسن منتظری

مهندسی برق کنترل و قدرت

استادیار

دکتر محمد رضا جلیلی قاضی زاده

مهندسی عمرآن ، آب و محیط زیست

دانشیار

دکتر سید ابراهیم موسوی ترشیزی

مهندسی مکانیک و انرژی

دانشیار

علی جهانگیری

مهندسی مکانیک و انرژی

استادیار

دکتر علی جلالی

مهندسی برق- الکترونیک و مخابرات

دانشیار

مدرسین برتر در حوزه آموزش الکترونیکی

نام ونام خانوادگی

دانشکده/ پژوهشکده

مرتبه علمی

دکتر حسین شجاعی

فیزیک

دانشیار

دکتر محمد اصولیان

مدیریت و حسابداری

استادیار

دکتر سید قاسم جعفر زاده

حقوق

دانشیار

دکترسهند مجیدی هروان

مهندسی مکانیک و انرژی

استادیار

دکتر رضوان حسن زاده

ادبیات و علوم انسانی

استادیار

دکتر فاطمه وجدانی

الهیات و ادیان

استادیار

دکتر حسن در گاهی

اقتصاد و علوم سیاسی

دانشیار

دکتر بابک میر باقری

علوم زمین

استادیار

دکتر پانته آ حکمیان

معماری و شهر سازی

استادیار

دکتر مهدی ظریف

علوم شیمی و نفت

استادیار

دکتر حمید محمد نژاد

مهندسی عمرآن آب و محیط زیست

استادیار

دکتر فرنوش اعلامی

علوم تربیی و روان شناسی

استادیار

دکتر منصوره سادات صادقی

پژوهشکده خانواده

دانشیار

دکتر حمید رضا ملاصالحی

علوم زیستی

استادیار

دکتر حمید رضا مهدیانی

علوم و مهندسی کامپیوتر

استادیار

دکتر بیژن احمدی

علوم ریاضی

استادیار

مهندس ابوالفضل جعفری

مهندسی برق- کنترل

مربی

دکتر محمد رضا عباسی

مهندسی هسته ای

استادیار

دکتر فرح تر کمنی آذر

مهندسی برق- مخابرات

دانشیار

واحد های برگزیده آموزشی

ردیف

نام دانشکده / پژوهشکده

حوزه دانشی

1

ادبیات و علوم انسانی

علوم انسانی و رفتاری

2

علوم شیمی و نفت

علوم

3

مهندسی مکانیک و انرژی

مهندسی و معماری

4

پژوهشکده خانواده

پژوهشکده ها

5

دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

علوم اجتماعی

افزودن نظرات